Nuse ti e dhenderr une - Luizina (nese kerkoni kenget ne vidjo shkoni tek www.zbulo.com)

Vargje dhe veshje popullore. http://www.jeshil.com Vargjet jane nga keto kenge: Mineja - Grupi Ali Pasha Tepelena Djemt e Camerise - Luizina Jeleku me salltanete - Vitori Balili (e fovaroj personalisht kete varg) Nuse ti e dhender une - Luizina ( kenga e vidjos ) Te rriti mamaja moj - Irini Qirjako ( vidjo gjindet ne faqen time ) Vetem ti kerkome - Vitori Leksaj Te prita moj mike - Vaske Curri ( kenga gjindet ne faqen time ) O dhernder ku vete keshtu - versioni i Aurela Gaces Loti nuses si flori - Dule Mandili Kenge per Camerine - Elsa Lila Xinxilushe - Fatmira Bercani Kenga e nuses - Mariola Te kam maraz - Marsela Nuse do te bej ne gusht - Maya Alickaj nusja e re - versioni i Merita Halilit Nene e bije - Paro & Silva Gunbardhi Zog me ze te holle - Permbi Tepelene

Video mëparshme Kthehu

Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment
Kodi i gabuar! Provoni përsëri