Valle Kolonjare,Koreografia Angjelina Nika

Festivali i XVIII Shqiptare ne New York rreth 3000 artedashes te folklorit shqiptare mblidhen ne Leman Collage per te pare intepretimin artistik te djemeve dhe vajzave shqiptare ne Amerike dhe vecanarishte valleve aq te bukura me koreografi te Angjelina Nika.

Video mëparshme Kthehu

2 vota. Mesatarja e 2.50 të 5.

Shto një koment
Kodi i gabuar! Provoni përsëri